Perscontacten regio Wielsbeke

Camera
REGIO - NIEUWS        
Het Nieuwsblad regio  Nieuwsblad Wielsbeke wielsbeke@nieuwsblad.be  
Het Nieuwsblad Frank Meurisse frank.meurisse@sfm.be 0496 86 33 40
Het Nieuwsblad regio Tielt Tom Van Houtte tvanhoutte@telenet.be  
Het Nieuwsblad / Wekelijks Nieuws Ivan Demeulemeester ivands@telenet.be 0498 13 08 16
Het Nieuwsblad / Radio 2 Karen Verhulst verhulstkaren@gmail.com 0474 66 31 09
Het Nieuwsblad / KW Freddy Vermoere freddy.vermoere@skynet.be 0475 78 10 23
Het Nieuwsblad Kris Vanhee kris.vanhee@scarlet.be 0475 53 36 37
HLN Peter Lanssens planssens@hotmail.com 0497 38 84 72
HLN Xavier Coppens xavier.coppens@gmail.com 0477 18 35 66
HLN Joyce Mesdag joyce.mesdag@hotmail.com  
HLN Philippe Moerman philippe.moerman@persgroep.be 0475 43 91 34
HLN Ivan Vervaeke i.vervaeke@skynet.be 0476 62 32 61
KW Jan Decock jan_decock@pandora.be 0477 69 73 88
Het Nieuwsblad, KW, WTV Nicolas Duboccage nico1982@telenet.be 0473 34 22 83
Het Wekelijks Nieuws Pieterjan  Neirynck pieterjan.neirynck@hotmail.be 0494 89 59 14
Het Wekelijks Nieuws Yvan Vanhoucke yvan.vanhoucke@myonline.be 0495 53 83 67
Het Wekelijks Nieuws Mieke Verhelle mieke.verhelle@kw.be  
KW Tielt Lieven Vancoillie lieven@elmedia.be 0476 60 48 72
KW eindredactie Cedric Tack cedric.tack@kw.be 0471 58 47 62
Persbureau Verbeke Jan Verbeke redactie@janverbeke.be 0486 63 58 58
WTV Andy Debo andy.debo@wtv.be 051 25 95 25
WTV Jeroen Vercruysse jeroen.vercruysse@focus-wtv.be 0479 20 24 81
WTV Bart Coopman bart.coopman@focus-wtv.be  
KW Niels Vromant nielsvromant@gmail.com  
Grensnieuws Filip Van Loo filip.vanloo@skynet.be 0476 54 51 46

 

FOTOGRAFEN      
Hein Demeyer hein.demeyer@telenet.be 0495 11 41 71
Geert Demuynck info@publiphoto.be 0475 44 63 47
Ludo Ostijn ludo.ostijn@proximus.be 0477 92 23 02
Wim Scheire wscheire@gmail.com 0471 66 92 25
Marc Valcke marc.valcke1@pandora.be 0476 51 01 02
Carlos Pauwels pauwels.carlos@telenet.be  

 

REGIO - ACHTERGRONDEN        
De Weekkrant Rik Devos rik.devos@telenet.be 0478 44 51 05
De Zondag Lindsay Huyghebaert redactie.roeselare@roularta.be  
Steps Redactie Steps redactie.steps@roularta.be 051 26 61 11
Gouden Blad François De Brauw goudenbladwaregem@roularta.be 0476 40 38 41
Gouden Blad Freddy Galle f.galle@hotmail.com 0496 53 44 10
Papillio Waregem - Tielt Wim Van Betsbrugge info@papillio.be 0476 96 05 06
Kerk & Leven Redactie Algemeen redactie.kerkenleven@kerknet.be  
Made in West-Vlaanderen Karel Cambien karel.cambien@euronet.be  
Leiesprokkels Bernard Delange bernard.delange@telenet.be  
Intercommunale Leiedal Marnix Theys info@leiedal.be 0476 24 94 72

 

SPORT        
HLN sport Frederic Mortier fre.mortier@gmail.com 0479 70 94 23
Freelance sport Stefaan Vanpoucke stefaan@pyramidformanova.be 0495 54 95 38

 

RADIO        
Radio 2 West-Vlaanderen Bernard Delange bernard.delange@telenet.be  
Radio 2 West-Vlaanderen Michael Janart michael.janart@vrt.be 056 25 89 10
Waregem 1 Jeroen Vercruysse info@waregem1.be 0473 89 73 50
Radio Club FM West-Vlaanderen Redactie Radio Club FM nieuws@radioclubfm.be  
Radio Oost West Redactie Radio Oost West hendrik.vermeulen6@telenet.be 0486 17 77 20

 

PROVINCIAAL - NATIONAAL        
VTM West-Vlaanderen Klaas Danneel klaasdanneel@gmail.com 0495 68 48 26
VTM Nieuws Redactie VTM vtmnieuws@vtm.be  
VRT Nieuws Bas De Wilde bas.de.wilde@telenet.be 0486 63 43 17
VRT Nieuws Redactie VRT nieuws@vrt.be  
Belga West-Vlaanderen Sandro Delaere sandro.delaere@hotmail.be 0497 72 31 84
Belga Linde Walters linde.walters@hotmail.com 0475 53 43 07
De Standaard Inge Ghijs inge.ghijs@standaard.be 02 467 23 38
De Tijd Redactie Economie ondernemingen@tijd.be 02 423 16 11

 

Voor aanvullingen of correcties, contacteer de dienst communicatie: communicatie@wielsbeke.be.