Sportverenigingen (2022)

Badminton

• Wielsbeekse Badmintonclub

contactpersoon: Gunther Verhack
e-mail: gunther.verhack@telenet.be

tel.: 0468 23 60 71

Baseball

• Base- en Softballclub the Pitbulls

e-mail: wielsbekepitbulls@gmail.com
contactpersoon: Bo Durieux

tel.: 0499 19 07 60

website: www.pitbulls.be

Basket

• Bobcat Wielsbeke

contactpersoon: Savina Deconinck
e-mail: 
savina.deconinck@gmail.com
website: www.basketwielsbeke.be

tel.: 0496 80 61 05

Biljart

• Biljartclub Ter Lembeek

contactpersoon: Carlos Verbrugghe
e-mail: 
carlos.verbrugghe@skynet.be
tel.: 0499 16 14 22

Dans en ballet

• Dance Control Ooigem vzw

contactpersoon: Leila Sampers
e-mail: leila@dance-control.be

website: dance-control.be

tel.: 0474 89 56 00

Judo

• Judoclub Yawara

contactpersoon: Philippe Soens
e-mail: info@judoclub-yawara.be

website: www.judoclub-yawara.be

tel.: 0473 85 60 74

Lopen

• New OG (Sylvesterjogging)

contactpersoon: Alain Desmet
e-mail: info@sylvesterjogging.be

tel.: 0474 36 11 35

website: www.sylvesterjogging.be

Minivoetbal

• Minivoetbalclub De Kraaien

contactpersoon: Armin Van Iseghem
e-mail:
armin.van.iseghem@skynet.be
tel.: 0477 80 15 47

• DTI 2000

contactpersoon: Eric Vandorpe
e-mail: ericenmarkita@telenet.be

tel.: 056 72 83 14

• Mini Aktivo

contactpersoon: Christophe Van Assche
e-mail:
van.assche-ameye@outlook.com
tel.: 0496 26 12 82

Mountainbike

• MTB-Team Sint-Baafs-Vijve

contactpersoon: Tony Bossy
e-mail: tony_bossy22@hotmail.com

website:
www. mtbsint-baafs-vijve.be
tel.: 0474 42 19 37

Petanque

• Petanque Lokaal Dienstencentrum Ter Lembeek

contactpersoon: Jolien Gevaert
tel.: 056 67 45 06

Seniorensport

• OKRA Sport Sint-Baafs-Vijve

contactpersoon: Briggitte Tack
e-mail: Briggitte.tack@telenet.be

tel.: 056 60 52 20

• OKRA Sport Wielsbeke

contactpersoon: Martine Bal
e-mail: bal.martine@telenet.be

tel.: 0473 90 06 59

• OKRA Sport Ooigem

contactpersoon: Jean-Marie De Coninck
e-mail: 
jean-marie.de.coninck@hotmail.com
https://www.okra.be/trefpunt/ooigem

tel.: 0496 02 38 99

Softbal

• Softball Wielsbeke

contactpersoon: Florian Van Acker
tel.: 0472 68 24 40

Tafeltennis

• TTC Wielsbeke-Leieland

contactpersoon: Kurt Devrieze
tel.: 0476 45 55 73

Tennis

• TC Hernieuwenburg vzw

contactpersoon: Jean Daenen
e-mail: daenen4@telenet.be

website: 
http://tchernieuwenburg.blog-spot.com/
tel.: 0471 18 82 17

Trampoline

• Steeds In Form

contactpersoon: Saskia Demeyer
e-mail: info@sif-ooigem.be

website: www.sif-ooigem.be

tel.: 0494 30 18 00

Vinken

• Klein Maar Moedig

contactpersoon: Etienne Robberecht
e-mail:
etienne.robberecht@telenet.be
tel.: 0476 31 44 77

Voetbal

• F.C. ‘t Postje

contactpersoon: Kevin Maebe
e-mail: kevin.maebe1@telenet.be

tel.: 0494 34 42 48

• KSC Wielsbeke

contactpersoon 1: TVJO Kurt Van Daele
e-mail: vandaele.kurt@outlook.com

tel.: 0498 97 58 77

contactpersoon 2: Bruno Vermeulen
e-mail: 
brunovermeulen2@skynet.be
tel.: 0479 29 51 12

website: www.kscwielsbeke.be

Volleybal

• DV Hernieuwenburg Wielsbeke

contactpersoon: Riet Dejonghe
e-mail: jeugd.ooivo.dvh@gmail.com

tel.: 0473 86 19 54

• OOIDAVO

contactpersoon: Sabine Desimpel
e-mail: 
sabine.desimpel@hotmail.com
tel.: 056 66 98 34

• OOIVO Ooigem

contactpersoon: Koen Hellyn
e-mail: koen.hellyn@outlook.be

tel.: 0497 58 03 53

website: www.ooivo.be

Vissen

• Wielsbeekse Vrije Vissers

contactpersoon: Danny Vanfleteren
e-mail: 
danny.vanfleteren@telenet.be
tel.: 0473 86 21 85

Wielertoerisme

• WTC Sint-Baafs-Vijve

contactpersoon: Paul Deblanck
e-mail: paul.deblanck@telenet.be

tel.: 0478 29 40 05

• WTC Ooigem

contactpersoon: Johan Vandorpe
e-mail: vandorpejohan@yahoo.com

tel.: 0478 58 56 86

• WTC Den Arend

contactpersoon: Emmy Van Ackere
e-mail:
emmy.van.ackere@telenet.be
tel.: 0494 54 91 38

• WTC Wielsbeke

contactpersoon: Cindy Nolf
e-mail: cindy.nolf@hotmail.com

tel.: 0496 73 30 65

Wielrennen

• Sint-Bavovrienden vzw

contactpersoon: André Naessens
e-mail: andre.naessens3@telenet.be

website: 
www.hondenzwemming.be
tel.: 056 60 56 14

• Sportvrienden Dries

contactpersoon: Monique Maes
e-mail: 
hendrik.cabbeke@pandora.be
tel.: 0476 32 90 00